Nové termíny on-line školení a testů pro e-brigádníky

Nové termíny on-line školení a testů pro e-brigádníky
Vážení zájemci o práci e-brigádníka, připravili jsme pro vás další sérií školení a testů čímž vám chceme umožnit, abyste rozšířili řady e-brigádníků.

Vážení zájemci,

připravili jsme pro vás další sérií školení a testů, čímž vám chceme umožnit, abyste rozšířili řady e-brigádníků. Naši stávající e-brigádníci mají plné ruce práce a potřebují posily. Přihlaste se na školení e-brigádníků a získejte přístup k pracovním nabídkám od firmy NetDirect s.r.o. (předního českého výrobce e-shopů) i pracovním nabídkám od našich klientů, kteří potřebují pomoci se správou svých internetových obchodů a e-marketingem.

Školení i testy proběhnou on-line od 1.10. do 15.10.2015, můžete je absolvovat kdykoli ve stanoveném termínu např. z pohodlí domova. Jediné, co ke školení a testům potřebujete, je dobrý přístup k internetu. Školení probíhají pomocí speciálních školících videí, které si můžete přehrát kolikrát chcete, či se vracet k problematickým pasážím. Samozřejmostí jsou i další podklady ve formě pdf, praktické ukázky atd.

Následné testy z proškolené tématiky probíhají taktéž on-line. Můžete je absolvovat kdykoli ve stanoveném termínu od 16.10. do 30.10.2015.

V připravované sérii školení se můžete přihlásit na následující oblasti (bližší informace o obsahu jednotlivých školení naleznete zde):

  • Administrace systému FastCentrik
  • Tvorba textů
  • Statistiky Google Analytics
  • SEO - Optimalizace pro vyhledávače
  • Linkbuilding - Budování odkazů
  • Správa PPC kampaní
  • Porovnávače zboží
  • Facebook
  • Práce s grafikou - úpravy obrázků a fotografií

Cena jednoho školení včetně testu je 430 Kč bez DPH. Obecně platí, že čím více e-brigádník získá certifikací, tím má více pracovních nabídek a je lépe finančně ohodnocen, protože je schopen klientům nabídnout komplexní přehled v dané tématice.

Pokud máte zájem o přihlášení na školení, tak se prosím registrujte zde. Následně vám budou zaslány bližší informace na váš e-mail a závazná přihláška. Na školení se můžete hlásit do 22.9.2015, kdy proběhne uzávěka přihlášek. Kapacita školení je omezena.

Pro bližší informace nás neváhete kontaktovat.

Nabídka práce

Facebook
Napište nám

Napište tento kód: 8232

Volejte(+420) 733 382 293