Máme první certifikované brigádníky pro Prodej na Aukru

Máme první certifikované brigádníky pro Prodej na Aukru

V srpnu proběhlo první školení e-brigádníků Prodej na Aukru a nyní přináší ovoce. Po důkladném otestování zájemců o udělení certifkátu se nyní může seznam e-brigádníků společnosti NetDirect s.r.o. pochlubit první desítkou vyškolených specialistů pro Prodej na Aukru.

Mezi Aukro brigádníky, kteří mají všechny předpoklady, aby mohli pomoci firmám s úspěšným obchodováním v největší české internetové aukci, jsou nejen naši e-brigáníci, ale také aktivní uživatelé Aukra, kteří se rozhodli nabídnout své zkušenosti firmám k dosáhnutí lepších obchodních výsledků.

Brigádníci jsou vyškoleni a otestováni pracovníky Aukra, jsou schopni firmám poradit se strategií prodejerealizovat potřebné úkony pro úspěšné obchodování. Brigádníci mají navíc přímé spojení na zákaznický servis Aukra. 

V internetové aukci Aukro.cz nově působí na straně prodávajících i internetové obchody. Provozovatelům e-shopů, kteří jsou klienty společnosti NetDirect s.r.o., se navíc brzy zpřístupní nový modul, který usnadní vystavování produktů na Aukru rovnou z administrace e-shopu. 

Firmy, které chtějí obchodovat na Aukru, však nemají vždy dostatek zkušeností s fungováním internetové aukce popř. jejím propojením na e-shop FastCentrik. Proto jim chceme prostřednictvím seznamu brigádníků nabídnout spolehlivé externí pracovníky, kteří jsou schopni být v těchto oblastech nápomocni. Věříme, že spolupráce e-brigádníka a firmy se zájmem o obchodování na Aukru bude oboustranně prospěšná.   

Nabídka práce

Facebook
Napište nám

Napište tento kód: 7145

Volejte(+420) 733 382 293