Nová kompetence pro brigádníky - Prodej na Aukru

Nová kompetence pro brigádníky - Prodej na Aukru

V souvislosti se spojením společnosti NetDirect s Allegro Group, která provozuje mimo jiné i stránky Aukro, přinášíme brigádníkům možnost zúčastnit se školení a následně získat kompetenci Prodej na Aukru. 

Již brzy budou v internetové aukci Aukro působit na straně prodávajících nejen jednotlivci a malé firmy, ale i internetové obchody. E-shopy získají možnost prezentovat zde své zboží, což nepochybně povede ke zvýšení obratů a povědomí o produktu i prodejci.  Provozovatelům internetových obchodů, kteří jsou klienty společnosti NetDirect s.r.o., se navíc brzy zpřístupní nový modul, který jim usnadní vystavování produktů na Aukru rovnou z administrace e-shopu.   

Obchodování na Aukru vyžaduje, stejně jako úspěšný provoz internetového obchodu, odborné znalosti a věnovaný čas. Proto chceme společně s Aukro.cz  provozovatelům e-shopů nabídnout ověřené brigádníky, kteří se budou perfektně orientovat ve všech oblastech souvisejících s obchodováním v internetové aukci Aukro, a budou tak schopni nabídnout majitelům e-shopů pomocnou ruku. Brigádníci budou odborně vyškoleni a otestováni pracovníky Aukra, úspěšní zájemci budou následně zařazeni do seznamu brigádníků. Na rozdíl od ostatních oblastí školení, kdy požadujeme minimálně 2 certifikáty pro zařazení brigádníka na seznam, u prodeje na Aukru je dostatečná jedna certifikace.

Co bude obsahem školení?

Brigádníci se seznámí s principy obchodování na Aukru, naučí se vystavovat položky, ale také správně nastavit strategii prodeje. Brigádníkům vysvětlíme, jak hladce projít jednotlivými kroky finalizace transakce na Aukru, a to od nastavení automatického kontaktu s kupujícím, přes implementovaný systém plateb, až po hodnocení prodeje. Po absolvování školení získá brigádník navíc rychlý kontakt na zákaznický servis, který se mu bude přednostně věnovat.


Vybrané okruhy školení Prodej na Aukru:


  • Co je to Aukro, výhody pro majitele e-shopů, či začínající podnikatele, konkrétní data
  • Typy účtů, proces registrace, neaktivovaný účet, GUEST?
  • Uživatelská karta, Komentáře, hodnocení prodeje
  • Základní typy nabídek; Rozdíl mezi Aukcí a Kup teď, výhody a nevýhody
  • PayU a základy toho jak funguje
  • Šablony prodeje
  • Finalizace transakce – Manažer Prodeje
  • Pravidla na Aukro.cz (Zakázané předměty, co není přípustné do nabídky uvádět)
  • Řešení problémů se zákazníkem
  • Zákaznický servis a přímé spojení s ním

Brigádníci ze seznamu mají školení a testy Prodej na Aukru zcela zdarma!

Pro brigádníky, kteří jsou momentálně zařazeni v seznamu brigádníků jsme připravili školení Prodej na Aukru již v srpnu. Chceme jim tak, jako prvním, umožnit zúčastnit se školení a získat certifikát. Brigádníci mají navíc školení a test zcela zdarma. V dalších termínech bude školení zpoplatněno 400 Kč bez DPH za školení a 150 Kč bez DPH za test. Školení bude probíhat on-line přes webinář  od 13:00 do 17:00 hod 26.8.2011. 


 

Nabídka práce

Facebook
Napište nám

Napište tento kód: 7012

Volejte(+420) 733 382 293