Ověření e-brigádníci pro práci s ekonomickým systémem POHODA

Ověření e-brigádníci pro práci s ekonomickým systémem POHODA

Stále více internetových obchodů využívá napojení na ekonomický systém, protože do značné míry zefektivňuje činnosti spojené s provozem e-shopu.  Zároveň roste poptávka po e-brigádnících, kteří jsou schopni se systémem  POHODA pracovat. Protože se snažíme přizpůsobit znalosti našich e-brigádníků požadavkům klientů, vyškolili jsme brigádníky právě na systém POHODA. Výsledkem je nová certifikace v seznamu e-brigádníků  s názvem ekonomický systém POHODA.

Co brigádníci s certifikací ekonomický systém POHODA umí?

E-brigádníci ovládají funkce ekonomického systému POHODA, které souvisejí se správou internetových obchodů. Brigádníci jsou schopni propojit ekonomický systém POHODA s administrací internetového obchodu FastCentrik a zajistit obousměrný přenos dat. V systému POHODA umí brigádníci vytvářet kategorie, hromadně přenášet obrázky na server, přidávat a editovat produkty. E-brigádníci chápou souvislosti propojení obou systémů a jsou tak schopni využít jejich potenciál.  


E-brigádníci, kteří získali certifikaci z ekonomického systému POHODA byli speciálně vyškoleni a následně prošli testy pro ověření jejich znalostí. Brigádníci mají se systémem POHODA také řadu zkušeností, a to jak díky provozu vlastních e-shopů, tak řešení zakázek pro klienty v systému POHODA.

Využijte ověřené e-brigádníky pro svůj internetový obchod

Pokud hledáte pomocníka na propojení vašeho e-shopu se systémem POHODA, správu ekonomického systému POHODA (plnění produktů, vytvoření kategorií) nebo pouze konzultaci, která vám přiblíží výhody  napojení vašeho e-shopu na ekonomický systém, neváhejte se obrátit na ověřené e-brigádníky ze seznamu e-brigádníků. S výběrem brigádníka vám také rádi poradíme na e-mailu info@e-brigadnici.cz.  

Nabídka práce

Facebook
Napište nám

Napište tento kód: 7232

Volejte(+420) 733 382 293