Vítáme v seznamu nové e-brigádníky

V březnu 2014 proběhlo další ze série školení a testování zájemců o práci e-brigádníka - ověřeného pomocníka pro správu internetových obchodů a webů. 

Školení ze všech klíčových okruhů úspěšného e-businessu probíhalo on-line a potencionální e-brigádníci měli díky tomu mnoho času na nabytí nových a rozšíření stávajících znalostí. On-line školení navíc umožňuje věnovat se studiu poznatků ze světa obchodování na internetu kdykoli to zájemci o práci e-brigádníka vyhovuje, i proto můžeme v seznamu brigádníků přivítat třeba i velmi šikovné maminky na mateřské dovolené či studenty, pro které by jinak mohlo být problematické se účastnit klasického face-to-face školení, ale práce přes internet je pro ně jako šitá na míru.  

Po absolvování školení prošel každý zájemce o práci e-brigádníka testy, které ověřují teoretickou znalost a samozřejmě především praktické uplatnění problematiky správy internetových obchodů a webů. Úspěšné zvládnutí testů, což je podmínka pro zařazení do seznamu e-brigádníků, se podařilo více než 10 zájemcům. Nové e-brigádníky proto vítáme a přejeme jim mnoho nejen pracovních úspěchů.

Nabídka práce

Facebook
Napište nám

Napište tento kód: 5424

Volejte(+420) 733 382 293