Podmínky účasti na školeních a testech

Zájemci se na školení a testy, které pořádá společnost NetDirect s.r.o., hlásí pomocí registračního formuláře na stránkách www.e-brigádníci.cz. V registračním formuláři je zájemce povinen uvést všechny požadované osobní údaje, přiložit životopis a fotografii. Ve formuláři si také vybere obory certifikací, o které má předběžně zájem. Počet zvolených oborů certifikací je na zájemci, pro následné zařazení na seznam e-brigádníků je však nutné úspěšné absolvování minimálně dvou oblastí školení. Souhlasem se zpracováním osobních údajů a odesláním registračního formuláře se zájemce zařadí na seznam uchazečů o certifikaci.   

Školení a testy probíhají on-line ve stanoveném termínu. Jakmile je vypsán termín školení a testů, obdrží zájemce s dostatečným  předstihem informační e-mail spolu s nezávaznou objednávkou školení a testů. Zároveň nalezne všechny potřebné informace na stránkách
www.e-brigadnici.cz. Pokud má uchazeče o přihlášení na školení a testy zájem, zašle na e-mail info@e-brigadnici.cz vyplněnou objednávku, na základě které bude vystavena faktura pro úhradu. Příslušnou částku je nutno uhradit bankovním převodem do data uvedeného v objednávce. 

Storno podmínky

 

Napište nám

Napište tento kód: 2332

Volejte(+420) 733 382 293